Mikael Wiehes gästbok - Skriv en rad
Namn Meddelande
phpBook Ver. 1.60 © 2005 by Age Bosma
Christina Timståhl
Ort/land :
Timrå /Sverige

Hej Mickael...lyssnar så ofta jag kan på din musik..dina tänkvärda ord.just nu ger du mig en stor tröst.Jag miste min kära kusin igår natt och för ett år sedan miste jag min son.Det är tungt att leva ...men att lyssna på din muslík ger hopp och tröst. Tack!!!! Christina

 
Helén



Jag har följt dig under turnén men tyvärr inte på plats på nån konsert, och jag har sett att din publik verkligen varit nöjd-jätteroligt!
Ditt budskap går fram!
Jag älskar dina texter, ja dina sånger överhuvudtaget!
Dina kärlekssånger har jag skrivit förut att dom går direkt till mitt hjärta!
Och att jag återupptäckt "Allt är förändrat", så vackra, så känsliga, så utlämnande, så avskalade...! Underbara!
Tack för dom!

Visa användarens hemsida Skicka E-post till användaren
Lotta
Ort/land :
Åland

Hej! Tack för en jättefin kväll på Mariepark! Det är synd att den spelningen var den sista på turnén. En av mina döttrar studerar i Stockholm och jag skulle ha velat ta henne med på en av dina spelningar. Allt det bästa önskar jag dig!
Evalotta

Skicka E-post till användaren
Blommig
Ort/land :
Malmö/Sverige

Tack!

 
Maria Karlsson
Ort/land :
Lidköping/Sverige

Vill bara på detta sättet sända dig ett stort tack för en underbar föreställning i Vara Konserthus. Trots brandlarm och diverse störningsmoment lyckades du behålla skärpan och lugnet och fortsätta lysa klart från scen. Det var min första Wiehekonsert men garanterat inte min sista. Dina texter stannar kvar.
TUSEN TACK!!

 
Lena
Ort/land :
Lule(å)

TACK för din musik och dina texter på Ebeneser i Luleå ikväll!
Du blir bättre o bättre med tiden, det är helt säkert. Sluta inte....
Dina texter om kärlek är särskilt ljuvliga, kanske en särskild CD med dem kunde vara en ide´?

Från en av de vackra på läktaren